Dak Do Brazil | Muzikale ontmoeting

HBS - 31 mei

Op het dak van het HBS gebouw neemt musicus Marijn van der Linden je mee naar Brazilië. Je komt te weten wat een cavaquinho is, krijgt uitleg over choro muziek, violão 7 cordas, pandeiro en leert wat nou het verschil is tussen bossa nova en samba.

En wat voor muziek is er nog meer te vinden in Brazilië dan alleen de in Nederland bekende bossa nova en baile funk? Een heerlijke muzikale dakontmoeting in Zuid-Amerikaanse sferen.

Marijn van der Linden is oprichter van de Choroschool EPM Holanda, een unieke Braziliaanse muziekschool in hartje Rotterdam en huurder in het mooie pand waar je het dak

Lees meer over EPM Holanda op choroschool.com.

Marijn van der Linden

Data

31 mei

Starttijd

Vanaf 14:30

Duur

30 tot 45 minuten

Ticketprijs

€ 6

Locatie

HBS

Ingang

's-Gravendijkwal 58-b, verzamelen voor de ingang

Wijk

Rotterdam Centrum

Let op

Toegankelijkheid

Veel traplopen

Restricties

Toegang vanaf 12 jaar. Bezoekers moeten fysiek fit zijn en geen hoogtevrees hebben. Stevige schoenen verplicht: geen hakken of slippers.

Bij een bezoek aan Dak Do Brazil | Muzikale ontmoeting ga je automatisch akkoord met onze huisregels