Dak van Vergezicht

Lijnbaanflat Joost Banckertplaats - 31 mei en 1 juni

Horizon Atelier: Hoe ben ik hier beland?

Kom naar het dak van de Lijnbaanflat en ontdek je hoe jij hier bent beland, met een luchtige oefening in verbeelding van het Horizon Atelier.

Tijdens de Rotterdamse Dakendagen ontmoet je dakfilosoof Iris Droog op het dak van de Lijnbaanflat aan de Joost Banckertsplaats. Zij nodigt je uit naar je eigen horizon te kijken met een simpel gedachte-experiment: Hoe ben je op dit punt beland? Kijk terug naar de stappen die je maakte en ontdek de samenhang. En blik vooruit naar je eerstvolgende stap – je stip op de horizon. Een luchtige oefening in verbeelding, geschikt voor iedereen die dit dak op komt!

Horizon Atelier is een initiatief van Iris Droog in het teken van de filosofie van de verbeelding.

Data

31 mei en 1 juni

Starttijd

Vanaf 10:30 uur

Duur

30 tot 45 minuten

Ticketprijs

€ 6

Locatie

Lijnbaanflat Joost Banckertplaats

Ingang

Joost Banckertsplaats 20, verzamelen voor de ingang

Wijk

Rotterdam Centrum

Let op

Toegankelijkheid

Lift en/of beetje traplopen

Restricties

Bezoekers moeten stevig schoeisel dragen; het dragen van hakken of slippers is verboden. Sandalen met hiel- en wreefband zijn wel toegestaan. Bezoekers moeten goed ter been zijn en geen hoogtevrees hebben.

Bij een bezoek aan Dak van Vergezicht ga je automatisch akkoord met onze huisregels