Pelgrimstocht naar de 40ste verdieping

Delftse Poort 40ste verdieping - 31 mei

Wil jij op eigen houtje naar grote hoogte en houd je van een uitdaging? Is afzien voor jou geen probleem? Of ben je soms op zoek naar bezinning tijdens een fikse wandeltocht naar grote hoogte? Vergeet de Dolomieten, beklim de Delftse Poort! 40 verdiepingen maar, dat red je wel.

Wij registreren je starttijd en het moment van aankomst op het dak. Eenmaal op je bestemming wordt je beloond met een van de mooiste uitzichten van Rotterdam. Op heldere dagen kijk je tot aan Den Haag en zelfs verder!

Trek je sportkleding aan en doe mee met deze pelgrimstocht in trainingspak!

 

 

Data

31 mei

Starttijd

Verschillende tijden

Ticketprijs

€ 10

Locatie

Delftse Poort 40ste verdieping

Ingang

Weena 505, verzamelen voor de ingang

Leeftijd

15+

Taal

Taalonafhankelijk

Toegankelijkheid

Veel traplopen

Programma

Special

Let op

Restricties

Toegang vanaf 12 jaar. Bezoekers moeten stevige schoenen dragen: geen hakken of slippers. Bezoekers moeten goed ter been zijn en geen hoogtevrees hebben. Bezoekers dragen als voorzorgsmaatregel mondkapje (type FFP2) in verband met koelinstallaties op dak. Deze worden uitgedeeld door de organisatie. Bezoekers dienen een formulier te ondertekenen voor toegang tot het dak. Grote objecten (zoals statieven en tassen) mogen niet mee het dak op.

Bij een bezoek aan Pelgrimstocht naar de 40ste verdieping ga je automatisch akkoord met onze huisregels